Turnieje siatkarskie klas profilowanych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kołodziejczyk
poniedziałek, 19 czerwca 2017 15:01

W czerwcu odbyły się w Lublinie dwa, podsumowujące pracę w klasach profilowanych  w roku szkolnym 2016/2017, turnieje siatkarskie.

Turniej Klas Profilowanych, który odbył się dnia 07.06.2017r. na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 29 zorganizowany został z inicjatywy Wydziału Sporu Urzędu Miasta.  Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła pierwsze i drugie miejsce.

I miejsce na Turnieju Klas Profilowanych zajęła drużyna z SP 21 w składzie:

1. Mikołaj Zaborek
  2. Jakub Bartoszek
  3. Piotr Witczymiszyn
  4. Hubert Wójcicki
  5. Karol Budzyński
  6. Kamil Momot

II miejsce na Turnieju Klas Profilowanych zajęła drużyna z SP 21 w składzie:

1. Tomasz Jabłoński
  2. Jakub Miazga
  3. Mateusz Karwicki
  4. Mateusz Rydz
  5. Karol Krawczyk
  6. Adam Chitrosz
  7. Tomasz Iwanicki
  8. Michał Derewicz

XXII Lubelski  Festiwal Piłki Siatkowej odbył się w dniach 09,10,11.06.2017r. na stadionie „Budowlanych” w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowało 5 drużyn „dwójkowych ‘’ z zawodnikiem rezerwowym.

I miejsce podczas XXII Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej reprezentacja z naszej szkoły w składzie:

1. 1. Kamil Momot
  2. 2. Karol Budzyński
  3. 3. Tomasz Jabłoński

Odrobinę szczęścia zabrakło drużynie z naszej szkoły w składzie:  Jakub Bartoszek, Mikołaj Zaborek i Hubert Wójcicki, którzy zajęli czwarte miejsce na festiwalu.

Godnie walczyli i pięknie reprezentowali naszą szkołę także: Piotr Witczymiszyn, Mateusz Karwicki (VI miejsce) oraz  Mateusz Rydz, Jakub Miazga, Karol Krawczyk i Adam Chitrosz.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników reprezentujących SP21!!!