Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Gontarz
poniedziałek, 12 czerwca 2017 11:01

Drodzy Uczniowie!

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin poszukuje osób, które pasjonują się sportem, chętnie uczestniczą imprezach sportowych i chciałyby przeżyć niezapomnianą przygodę, biorąc udział w ich organizacji.

Centrum zajmuje się rekrutacją wolontariuszy i przygotowaniem ich do pracy podczas wydarzeń sportowych, organizowanych przez lubelskie kluby i organizacje sportowe. Wolontariat sportowy jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, szczególnie dla aktywnych i głodnych wyzwań osób, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę.

Co możecie zyskać, będąc wolontariuszami Centrum?

· bezpłatny wstęp na imprezy sportowe,
· zniżki na zajęcia sportowe,
· nowe znajomości i kontakty,
· pakiet startowy dla wolontariusza,
· udział w wyjazdach szkoleniowo – integracyjnych,
· możliwość spotkania ulubionych sportowców,
· możliwość zdobycia cennego doświadczenia i nowych umiejętności,
· udział w profesjonalnych szkoleniach z zakresu podstaw bezpieczeństwa i współpracy w grupie, a także z zakresu udzielania pierwszej pomocy,
· certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające pracę jako wolontariusz,
· możliwość realizowania własnych, nie tylko sportowych, pasji.

Jak zostać wolontariuszem Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin?

Aby zostać wolontariuszem Centrum i rozpocząć współpracę z ulubionym Klubem Sportowym w zakresie w organizacji wydarzeń sportowych, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny

na stronie: wolontariatsportowy.com/lublin

Koordynatorem Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin jest Fundacja Absolwentów UMCS.

Więcej informacji o CWS ML i bieżące oferty współpracy znajdują się na stronie: www.wolontariatsportowy.com/lublin oraz na Facebooku Centrum:

Nie czekaj – zostań Wolontariuszem Centrum i wspieraj swój ulubiony Klub