Rozpoczynamy rekrutację dzieci do świetlicy szkolnej na rok 2023/2024. Nabór dzieci potrwa do 17.03.2023 r. Karty zgłoszenia należy złożyć u nauczycieli świetlicy. Karty zapisu zostaną rozdane dzieciom w świetlicy lub można je pobrać ze strony:

KARTA ZGŁOSZENIA pdf– plik do pobrania
KARTA ZGŁOSZENIA docx– plik do pobrania

Uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #kartkadlamedyka. Stworzyli piękne i wzruszające rysunki aby wyrazić wdzięczność i podziękować pracownikom medycznym za ich trudną pracę.

Mamy nadzieję, że rysunki w które dzieci włożyły tyle serca sprawią wiele radości wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia. Dziękujemy!  W tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie jesteście PRAWDZIWYMI  BOHATERAMI.

Kolejny raz świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 21 w Lublinie włącza się w akcję  "Polacy - Rodakom".

Akcja zorganizowana z okazji 100-lecia niepodległości Polski dla uczniów naszej szkoły.