W poniedziałek 25.09.2023r. w auli naszej szkoły o godzinie 16.15 odbędzie się spotkanie z panem Michałem Celińskim - prawnikiem. Zaproszony gość wygłosi prelekcję pt. „Prawa i obowiązki rodziców w szkole” dla dyrekcji, nauczycieli i rodziców uczniów naszej szkoły.

W sobotę 30.09.2023r. w godz. 9.00- 14.00 w ramach wolontariatu- pan M. Celiński jako uczestnik projektu edukacyjnego „Akademia Liderów Sprawiedliwości” będzie również na platformie Teams udzielał osobom zainteresowanym bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa administracyjnego (link do grupy znajduje się pod tekstem).

W celu lepszej organizacji spotkań videorozmowy odbędą się zgodnie z wcześniej ustaloną listą.

Osoby zainteresowane poradami prawnymi proszone są o wysyłanie pytań i szczegółowych opisów swoich problemów – studium przypadku - do środy 27.09.2023r. na adres:

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wówczas te osoby zostaną wpisane na listę chętnych na konkretną godzinę i poinformowane o czasie rozmowy (pan prawnik poinformuje, o której  do Państwa zadzwoni na platformie Teams).

Wszyscy chętni są zaproszeni do dołączenia do grupy, gdyż będą tam zamieszczone ewentualnie dodatkowe informacje organizacyjne.

W celu zachowania anonimowości przy dołączaniu do grupy można nazwać się w dowolny sposób (np. XYZ) i wysłać na prywatnym czacie prawnika informację, kto kryje się pod danym nickiem.

W razie dodatkowych pytań pan Michał Celiński prosi o kontakt mailowy lub na prywatnym czacie na Teams.

Wszyscy nauczyciele i rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie są zaproszeni na spotkanie stacjonarnie w dniu 25.09.2023r. w budynku szkoły przy ul. Zuchów 1 oraz do skorzystania z porad prawnych online w dniu 30.09.2023r.

Link do grupy: https://teams.live.com/l/community/FEA3mRVpulD9UvaqAI