Szanowni Państwo, na witrynie Dziennik UONET+ u każdego Rodzica widoczny jest indywidualny numer rachunku bankowego i kwota do zapłaty za wyżywienie we wrześniu. Zgłoszone odpisy za wrzesień będą uwzględniane przy naliczeniu za obiady w październiku.

Skrót do artykułu z instrukcją: Jak sprawdzić kwotę do zapłaty i indywidualny numer konta bankowego:

https://sp21.lublin.eu/index.php/dla-uczniow/stolowka/oplata-za-wyzywienie/12-oplata-za-wyzywienie-styczen

 

Drodzy Rodzice, proszę o sprawdzenie czy pojawił się u Państwa numer konta i kwota do zapłaty. W przypadku kwoty wynoszącej 0,00 zł, proszę o kontakt z Kierownikiem stołówki ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub jej braku- proszę o kontakt z Wychowawcą klasy. Najczęściej problem wynika ze zdublowanych adresów, adres e-mail rodzica zostaje powtórzony w danych ucznia. E-mail ucznia i e-mail rodziców - to muszą być 3 różne adresy. Możliwe jest edytowanie danych przez Wychowawcę klasy. Zaleca się korzystanie z witryny na komputerze, gdyż w aplikacji w telefonie może kwota nie być widoczna.

Za posiłki wydane we wrześniu naliczenia zostaną opublikowane na witrynie 03.09.2021 r. Termin płatności do 10.09.2021 r. Proszę o przestrzeganie terminu płatności i uregulowanie zaległości. Brak wpłaty w terminie spowoduje naliczenie odsetek i niewydanie posiłku.

Dodatkowe uwagi dotyczące logowania się: na witrynie Dziennik UONET+ zakładka Opłaty widoczna jest jedynie u Rodziców (podczas logowania się wykorzystujemy login przypisany do Rodzica).

W związku z opracowaniem i wdrożeniem zintegrowanego systemu informatycznego, od stycznia płatności za wyżywienie dokonujemy wyłącznie na indywidualny numer konta bankowego. W tytule przelewu należy umieścić: imię, nazwisko i klasę dziecka. Jeżeli na obiady uczęszcza rodzeństwo nie należy dokonywać łącznych wpłat. Każdy uczeń ma swoje indywidualne konto.

Od października 2021 r.: Każdy uczeń stołujący się otrzyma kartę zbliżeniową uprawniającą do korzystania ze stołówki (od Wychowawcy klasy ). Osoba stołująca się zobowiązana jest do noszenia karty zbliżeniowej na stołówce szkolnej. Brak karty powoduje nie otrzymanie obiadu.

Na rejestratorze pojawi się informacja, że posiłek nie może zostać wydany. Odpisy będą uwzględniane w następnym miesiącu (za zgłoszone nieobecności w maju kwota będzie pomniejszona w czerwcu). Całkowitą rezygnację ze stołówki należy zgłosić u Kierownika stołówki (w przeciwnym razie będą naliczane opłaty).

Każdy Rodzic/Opiekun będzie miał możliwość zapoznania się z Regulaminem korzystania z rejestratorów przez ucznia oraz pobrać Oświadczenie potwierdzające odbiór karty.

Blok żywieniowy wyposażony został o dwa rejestratory, które będą służyły do wydawania posiłków.
1. Rejestrator przy wejściu do stołówki (telefon w uchwycie znajdujący się po prawej stronie na ścianie).
Dziecko wchodząc na stołówkę przykłada kartę NFC do urządzenia ( do tylnej strony telefonu) i otrzymuje informacje, że może ustawić się w kolejce po wydanie posiłku w tym dniu lub urządzenie informuje go, że nie jest uprawniony do posiłku.
2. Rejestrator na ekspedycji (miejsce wydawania posiłków, przy kucharce) – telefon.
W przypadku, gdy dziecko jest uprawnione w danym dniu do skorzystania z posiłku ustawia się w kolejce do Pani wydającej obiad. Na ekspedycji, w miejscu wydawanych posiłków będzie umieszczone drugie urządzenie – telefon Urządzenie będzie zwrócone wyświetlaczem do osoby wydającej posiłki. Dziecko przykłada kartę do urządzenia (do tylnej części) w celu potwierdzenia odebrania posiłku, a Pani wydająca posiłki zobaczy informację, że dane dziecko jest uprawnione i może posiłek wydać.

Karta NFC uprawnia do korzystania ze śniadań i obiadów. Czynnością poprzedzającą zjedzenie śniadania jest przyłożenie karty do czytnika i dopiero po tym zajęcie miejsca przy stoliku.

Uczniowie, którzy korzystają ze śniadań i obiadów przykładają kartę na ekspedycji dwa razy w ciągu dnia. Uczniowie korzystający jedynie z obiadów- jeden raz. Przyłożenie karty do rejestratora przed wejściem na stołówkę nie jest konieczne.

Na każdej karcie widoczna jest biała, prostokątna naklejka na której można wpisać swoje imię, nazwisko, klasę lub symbol, który ułatwi szybką identyfikację właściciela karty  w przypadku zagubienia identyfikatora.  Dla bezpieczeństwa przed zgubieniem karty zalecane jest doposażenie identyfikatora o smycz/ etui/ holder z taśmą/ linkę zwijaną.

Wszelkie informacje na temat opłat, odpisów oraz jadłospisu udzielane są telefonicznie 81 534-10-17 lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.