Szanowni Państwo, na witrynie Dziennik UONET+ u każdego Rodzica powinien być widoczny indywidualny numer rachunku bankowego i kwota do zapłaty za wyżywienie we wrześniu (po kliknięciu na „Czytaj więcej” widoczny jest zrzut ekranu: Witryna Rodzica -> Opłaty-> Szczegóły opłat-> a następnie kliknąć na "Przejdź do płatności".

 


 

Do 10.10.2021 r. każdy uczeń stołujący się otrzyma kartę (od Wychowawcy klasy) uprawniającą do korzystania ze stołówki.

Wszelkie informacje na temat opłat, odpisów oraz jadłospisu udzielane są telefonicznie 81 534-10-17, drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w pokoju nr 22- Kierownik stołówki w siedzibie szkoły
(z zachowaniem rygorów sanitarnych).