Szanowni Państwo,
W związku z rozpoczęciem roku szkolnego informujemy, że stołówka szkolna będzie czynna od 4 września (w przypadku oddziałów przedszkolnych – od 1 września). Prosimy uczniów klas 2-8 zapisanych na posiłki w nowym roku szkolnym o przyniesienie ze sobą kart obiadowych. Uczniowie klas pierwszych, których rodzice dokonali zapisu na obiady, otrzymają karty w dniu 4 września od wychowawców klas.


Informujemy, że opłaty za obiady za miesiąc wrzesień będą naliczone zgodnie ze złożoną deklaracją na rok szkolny 2023/2024. Ewentualne zmiany deklaracji, po zapoznaniu się z planem lekcji, prosimy zgłaszać do 8 września 2023 r. Zmiany będą obowiązywały od października, natomiast we wrześniu zostaną wprowadzone w formie wstawienia nieobecności i przygotowania odpisu za wrzesień.

 
Informacje dot. zapisów i kart zgłoszenia na stołówkę są dostępne pod linkiem: https://sp21.lublin.eu/index.php/dla-uczniow/stolowka/zapisy-uczniow-do-stolowki-szkolnej

 
Osoby, które złożą deklarację na początku września będą mogły korzystać z wyżywienia od 11 września 2023 r., natomiast ci uczniowie, którzy złożą deklarację po 10 września 2023 r. - od następnego tygodnia.

Kartę zgłoszenia dziecka na obiady i śniadania można dostarczyć do szkoły drogą elektroniczną przez Dziennik lekcyjny UONET+ (Witryna ucznia/rodzica – zakładka "Formularze" – "Szablony formularzy" – "Wysyłanie formularzy").

W przypadku dostarczenia dokumentu do szkoły proszę o umieszczenie karty zgłoszenia w wyznaczonym miejscu (skrzynka opisana „karty zgłoszeniowe na obiady i śniadania 2023/2024”) przy głównym wejściu do szkoły.

Przypominamy o informowaniu o przerwie w korzystaniu z żywienia z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 14.00, a w wyjątkowych sytuacjach dnia bieżącego do godziny 7.30.
Formy zgłoszenia nieobecności:
- przez dziennik elektroniczny (przez przeglądarkę oraz aplikację „ Dzienniczek Vulcan”), w zakładce „frekwencja” - zgłoszenie nieobecności na posiłku.

- drogą telefoniczną tel. 81 534 10 17

- drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do rodziców należy zgłaszanie nieobecności dziecka. Niezgłoszenie nieobecności powoduje naliczenie opłat.


Opłaty za stołówkę szkolną i numer rachunku bankowego są widoczne po zalogowaniu się na dzienniku elektronicznym. Opłaty są naliczane na początku każdego miesiąca, a w przypadku przedszkola – pod koniec miesiąca. Płatności dokonuje się przelewem bankowym na indywidualny numer konta utworzony dla danej osoby korzystającej z wyżywienia w terminie do 10-go dnia miesiąca. Ewentualną rezygnację z korzystania ze stołówki należy zgłosić pisemnie do pokoju nr 36, najpóźniej do 25-go dnia poprzedniego miesiąca.


Jednocześnie przypominamy i prosimy o uregulowanie zaległości w płatnościach za rok szkolny 2022/2023. Osoby z zaległościami nie będą mogły korzystać z wyżywienia do czasu uregulowania zaległości.

 
Cennik na rok szkolny 2023/2024


Uczniowie:
- śniadanie 2,50 zł

- obiad 5,00 zł.


Przedszkole:
- śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek – 9,50 zł.