W dniu 22 kwietnia 2023 odbył się XVII Wojewódzki Konkurs Chórów Programu Akademia Chóralna Śpiewająca Polska.

W ubiegłym tygodniu Chór Dziecięcy PEREŁKI wziął udział w dwóch konkursach, w obu odnosząc sukcesy.

28 maja 2022 odbył się XVI Wojewódzki Konkurs Chórów Szkolnych Regionu Lubelskiego Projektu Akademia Chóralna. Chór Dziecięcy PEREŁKI kolejny raz wyśpiewał w konkursie Złote Pasmo!

Chórowi serdecznie gratulujemy.

Dnia 23 października 2021 r. odbył się w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie XV Wojewódzki Konkurs Chórów regionu lubelskiego Akademia Chóralna Śpiewająca Polska.

Chór Dziecięcy PEREŁKI wyśpiewał w konkursie najwyższe Złote Pasmo oraz otrzymał Wyróżnienie specjalne za ciekawe opracowanie wybranego repertuaru.

Chórowi serdecznie gratulujemy!

Chór Dziecięcy PEREŁKI