„Szlachetny Dar” dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Danilczuk   
czwartek, 08 marca 2018 12:12

W dniach 12 – 23 marca 2018 r.

Szkolne Koło Wolontariatu przy wsparciu Samorządu Uczniowskiego przeprowadzi w naszej szkole akcję charytatywną „Szlachetny dar” dla Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia.

 

Hospicjum to zespół bezpłatnej, całodobowej opieki domowej i stacjonarnej nad nieuleczalnie chorymi dziećmi. Jego podopieczni potrzebują środków pielęgnacyjnych.

Będziemy zbierać:

  1. podkłady jednorazowe - wielkość: 40x60 oraz 60x90 (są pakowane po 30 sztuk);
  2. pampersy SENI 1 i 2 (także większe dla starszych leżących dzieci);
  3. mokre chusteczki;
  4. dermokosmetyki dla dzieci zawierające emolienty (jest ich na rynku bardzo dużo, są dostępne w aptekach i drogeriach) - emulsje do kąpieli, mycia głowy, kremy, mleczka do pielęgnacji skóry różnych firm, na przykład takich jak: Emolium, Emolient, Oilatum Baby, Oilan, Balneum, Cetaphil, Dermedic, Linum, Nivea Baby, Ziajka.

Będziemy również zbierać maskotki, gry, klocki, lalki, samochodziki itp., które przekażemy w formie prezentów podczas odwiedzin w hospicjum. Bardzo prosimy o rzeczy nowe.

Zapraszamy całą społeczność szkoły do włączenia się w akcję. Zbiórka będzie codziennie prowadzona w patio. Dary będzie można składać w kartonach wystawionych przy portierni.

Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc!

 
 
 

© 2008-2016 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

# # ?>
 
 
     
 
   
Design by windows vista forum and energiesparlampen