Rekrutacja do klas IV i VII szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kustra Joanna   

Wnioski o przyjęcie do klas IV i VII szkół podstawowych powstałych z przekształcenia gimnazjów.

 

Rodzice uczniów szkoły podstawowej prowadzonej przez Gminę Lublin, w której są zorganizowane co najmniej dwa oddziały klasy III, mogą składać wnioski o przyjęcie do publicznej szkoły podstawowej, prowadzonej przez Gminę Lublin, powstałej z przekształcenia gimnazjum, do klasy IV w roku szkolnym 2018/2019.

Rodzice uczniów szkoły podstawowej prowadzonej przez Gminę Lublin, którzy w roku szkolnym 2017/2018 ukończą klasę VI, mogą składać wnioski o przyjęcie do publicznej szkoły podstawowej, prowadzonej przez Gminę Lublin, powstałej z przekształcenia gimnazjum, do klasy VII w roku szkolnym 2018/2019.

Termin składania wniosków: do 16 marca 2018r., godz. 12:00

Wnioski kierowane do dyrektora szkoły podstawowej powstałej z przekształcenia gimnazjum należy składać bezpośrednio w sekretariacie danej szkoły.

Termin: 22 marca 2018r., godz. 14:00

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych

Lista szkół podstawowych powstałych z przekształcenia gimnazjum prowadzących rekrutację do klas IV i VII

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im.  Stanisława Konarskiego, ul. Kunickiego 116
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka, ul. Smyczkowa 3
  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2
  • Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja, ul. Długosza 8
  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza, ul. Szkolna 6
  • Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19
  • Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zygmunta Krasińskiego

Zarządzenie Prezydenta Miasta Lublin nr 72/1/2018 z dnia 25 stycznia 2018 roku w sprawie określenia terminu składania wniosków o przyjęcie do klasy IV i VII szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lublin, powstałych z przekształcenia gimnazjów:
https://bip.lublin.eu/prawo/zarzadzenia-prezydenta/r2018/zarzadzenie-nr-7212018-prezydenta-miastalublin-z-dnia-25-stycznia-2018-r-w-sprawie-okreslenia-terminu-skladania-wnioskow-o-przyjecie-do-klasy-iv-i-vii-szkol-podstawowych-prowadzonych-przez-gmine-lublin-powstalych-z-przeksztalcenia-gimnazjow,174,23030,2.html

 

 

 
 
 

© 2008-2016 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

# # ?>
 
 
     
 
   
Design by windows vista forum and energiesparlampen