Szkoła ubiega się o Znak Jakości INTERKL@SA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sumorek Iwona   
środa, 08 października 2008 14:56
Spis treści
Szkoła ubiega się o Znak Jakości INTERKL@SA
Bezpieczeństwo w sieci
Stosowanie ICT w pracy nauczyciela
Informatyzacja pracy szkoły
Biblioteka-szkolne multimedialne centrum informacji
Sukcesy naszych uczniów w konkursach z wykorzystaniem ICT
Konkursy z wykorzystaniem ICT
Współpraca ze szkołami w Polsce i za granicą
Zajęcia pozalekcyjne i inicjatywy społeczności lokalnej
Wyrówywanie szans edukacyjnych
Doskonalenie zawodowe nauczycieli w zakresie TI
Wszystkie strony

W dniach  21, 22 VI 2009 r. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Znaku Jakości Interkl@sa. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Sali Kolumnowej Sejmu RP w obecności Wiceministra Edukacji Narodowej Zbigniewa Marciniaka, Posła Jerzego Kozdronia, przewodniczącej Kapituły Znaku Jakości i koordynatora programu Interkl@sa Grażyny Staniszewskiej oraz członków Kapituły: prof. Aleksandra Łuczaka, Krystyny Jandy, Łukasza Wojtasika oraz Zdzisława Nowakowskiego. Nominowano 10 szkół z całej Polski. Nasza szkoła uzyskała to prestiżowe wyróżnienie na 3 lata.


 

14 czerwca 2004 r. w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbyło się wręczenie Znaków Jakości Interkl@sa. To prestiżowe wyróżnienie uzyskało osiem szkół, które stały się  ośrodkami wdrażania społeczeństwa informacyjnego zgodnie z najwyższymi światowymi standardami.

 

Nasza szkoła uzyskała Znak Jakości Interkl@sa na 2 lata

 

 

5 czerwca 2006 r. po raz piąty wręczono szkołom Znaki Jakości Interl@sa. Uzyskało go 18 szkół. Po raz pierwszy w historii przyznawania Znaku Jakości dwie szkoły otrzymały to wyróżnienie na trzy lata.

 

Nasza szkoła uzyskała Znak Jakości Interkl@sa na 3 lata

  
 
 

© 2008-2016 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

# # ?>
 
 
     
 
   
Design by windows vista forum and energiesparlampen