Sześciolatki w szkole

Konkurs na kartkę wielkanocną PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sumorek Iwona
środa, 10 lutego 2010 17:09

Organizatorem konkursu jest Pałac Młodzieży w Koszalinie. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat. Należy narysować kartkę wielkanocną w programie Paint lub innym edytorze grafiki.

Regulamin:
- Zadaniem uczestnika Konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie kartki wielkanocnej zawierającej motyw kojarzący się ze świętami Wielkiej Nocy.
- Nie wolno używać gotowyh elementów np. clipartów.
- Kartka może zawierać życzenia.
- Kartki zgłoszone do Konkursu przygotowujemy indywidualnie.
- Do pracy należy dołączyć zgodę rodziców/opiekunów prawnych (druk u nauczycieli informatyki i świetlicy).
- Prace można dostarczać nauczycielom informatyki lub świetlicy w nieprzekraczalnym terminie - 03.03.2010.
- Prace można przesłać też na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
- Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody rzeczowe.
- Na stronie internetowej konkursu ukaże się również galeria on-line nagrodzonych prac.